Login:

Heslo:

Dnes je: čtvrtek, 29. 9. 2022 Svátek má: Michal

 

Léky na lékařský předpis a některá homeopatika, která nejsou volně prodejná, musí být podle platných zákonů dodány lékárníkem konkrétní osobě v lékárně. Nelze je tedy objednávat a zasílat prostřednictvím internetové lékárny.
Lékárna U Sv.Anny v Telči má skladem léky na lékařský předpis (Rp.), které jsou běžně předepisovány praktickými a odbornými lékaři z Telče a spádových oblastí.
Všechna léčiva na lékařský předpis, která jsou registrována SÚKL pro používání v ČR, lze objednat do lékárny U Sv.Anny v Telči v horizontu 12-24 hodin od obdržení Vaší objednávky: (telefonicky, e-mailem -zde, osobně nebo dotazovým/objednávkovým formulářem-zde).
Léčiva, která nejsou registrována pro používání v ČR, lze objednávat na individuální dovoz po dohodě s příslušným lékařem a po splnění nezbytné administrativy.
Vaše objednávky je možné provádět každý všední den od 7-19 hodin a v sobotu od 7-12 hodin. Prakticky u všech takto realizovaných objednávek lze zajistit jejich vyřízení na následující pracovní den. V lékárně budou léky (u léčiv na lékařský předpis - proti předloženému lékařskému předpisu) připraveny pro vyzvednutí cca od 9 hodin.
Urgentní objednávky, které budou přijaty ve všední den do 12 hodin, lze v lékárně vyzvednout ještě týž den mezi 16-17 hodinou.
Lékárna U Sv. Anny v Telči využívá dodávek léčiv, potravních doplňků a zdravotnického materiálu jen od renomovaných a spolehlivých distributorů, kteří disponují velmi širokým sortimentem kvalitních, účinných a bezpečných léčivých přípravků.
 
    Svatá Anna
    TOPlist
     
    Naše poslání je prosté: KVALITNÍ LÉČIVA, KONKURENČNÍ CENY, SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK
    © 2006, Lékárna U Sv.Anny, s.r.o.